Boję się pracować na licencji biznesowej. Wolę raczej być zatrudniony na umowę o pracę, to jest „bezpieczniejsze”

Trudno mieć wpływ na comiesięczne dochody kiedy jest się pracownikiem z ustaloną pensją. Naszym celem jest budowanie zespołu ludzi, którzy pracując razem będą się dobrze bawić, odnosić sukcesy i zarabiać pieniądze.Wysokość zarobków zależy wyłącznie od Ciebie, a menadżer jest tylko po to aby pomóc Ci odnieść sukces. Jako Konsultant TIENS masz plan pracy, swoją pracę i wszystkie niezbędne pomoce sprzedażowe. Pracujesz ze swoim menadżerem/sponsorem, który udziela Ci wszelkich porad w dowolnym czasie. Twój program pracy i rozwoju jest ugruntowany i oparty na długoletnich doświadczeniach aby doprowadzić Cię do sukcesu.

Na czym polega praca Konsultanta biznesowego TIENS?

Praca polega głównie na działaniach w zakresie sprzedaży w terenie, które odbywają się w ramach prezentacji produktów i usług na podstawie zaproszenia. Większość dystrybutorów nadal pracuje w formie prezentacji domowych, ponieważ ta metoda sprzedaży jest nadal bardzo udana, a wielu konsultantów biznesowych i klientów czuje się komfortowo w ten sposób, ponieważ osobiste doświadczenia są niemożliwe do przekazania.

Czy muszę na poczatku kupić produkty TIENS aby je móc sprzedawać?

Praca dla TIENS nie działa jako sprzedaż piramidalna. W TIENS, nie musisz kupować produktów na magazyn i inwestować swoich pieniędzy – jeśli produkty nie są faktycznie sprzedawane. Zasada sprzedaży opiera się na zamówieniach bezpośrednio z magazynu.

Nie jestem typem biznesowym.

Jeśli uważasz, że nie jesteś typem biznesowym, nie martw się. Przyjdź i spróbuj. To nic innego jak komunikowanie się z ludźmi i komunikowanie się z ludźmi każdego dnia na każdym kroku. Komunikacja jest tematem codziennym u każdego. Wkrótce poczujesz się bardzo dobrze. Ponadto TIENS oferuje szereg praktycznych sesji szkoleniowych, w których specjaliści ds. sprzedaży mogą pomóc Ci w zakresie umiejętności sprzedaży.

Ile mogę zarobić?

Chcesz wiedzieć ile będziesz rabaiał w TIENS?

Uproszczona zasada dochodów pochodzi z dwóch źródeł:

Procent ze sprzedaży od 20% do 48%

Liczba osób, z którymi będziesz pracował i ich rozwijał.

Możesz również mieć zniżkę na produkty TIENS do 48%

Jak mogę zacząć pracę jako Konsultant TIENS?

Możesz zarejestrować się jako Konsultant poprzez naszą stronę internetową  korzystając z formularza rejetrowego lub skontaktować się z biurem centralnym przez email: tiens@tienspolska.pl. Jeżeli masz sponsora, poproś go o pomoc w rejestracji, jeżeli nie masz, możesz zadzwonić do nas tel.: 22 621 9090

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial