powrót do listy produktów

Maseczki TS

Maseczka Nawilżająca TIENS SHADOW

Maseczka zawiera głównie wyciąg ze śluzu ślimaka, który jest intensywnie nawilżającą substancją. Pozostałe składniki nawilżające, takie jak sok z aloesu, wyciąg z rozgwiazdy, wyciąg z granatu oraz kwas hialuronowy dodają skórze sprężystości i gładkości. Maseczka zapewnia głębokie nawilżenie, a także tworzy specjalną warstwę, chroniącą cerę przed wysychaniem.

Mieszanka składników roślinnych oraz nawilżających skutecznie poprawia kondycję cery, eliminując zmarszczki i nadając skórze zdrowy, młody wygląd. Wyciąg z saussurey (Saussreainvolucrata) chroni skórę przed procesami starzenia się i wspomaga, zwłaszcza cerę dojrzałą.

Cera pozostanie nawilżona, zdrowa i promienna.

 

Maseczka Rewitalizująca TIENS SHADOW

Maseczka poprawia kondycję cery oraz zapewnia jej ochronę przed wolnymi rodnikami. Wyciągi z orchidei i saussurey (Saussreainvolucrata) rewitalizują i stymulują skórę sprawiając, że staje się ona delikatna oraz nadają jej młody wygląd. Maseczka dostarcza skórze antyoksydanty, by skuteczniej zwalczać zmarszczki. 

Gluten pszenny, kwas hialuronowy oraz wyciąg z kwiatu Spilanthesacmella (w Brazylii kwiat ten nazywany jest Jambu) nawilżają skórę oraz przywracają zdolność cery suchej i dojrzałej do samonawilżania. 

Dodatkowo, kwiat Spilanthesacmella pomaga rozluźnić napięcie mięśni twarzy i pozbyć się zmarszczek mimicznych. Maseczka oddziałuje bezpośrednio na włókna fibroblastu oraz kolagenu, znajdujące się pod skórą.

Pobudzone przez spilanatol włókna fibroblastu napinają skórę i obecny w niej kolagen. W efekcie wyrównują się wszystkie bruzdy i zmarszczki mimiczne - redukują się w widoczny sposób poprzez zmniejszenie napięcia podskórnego. W kosmetologii zdolność do wpływania na mięsnie podskórne, szczególnie te na twarzy, określana jest jako „zdolność botoksowa”

Skóra staje się miękka, elastyczna, zrelaksowana i wyraźnie młodsza.

Zrób coś dobrego dla swojej cery! Nałóż maseczkę! 

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem maseczki cera powinna być dokładnie oczyszczona i stonizowana.

Maseczka składa się z trzech warstw. Górna warstwa – niebieska włóknina, środkowa warstwa – jedwabna maseczka oraz dolna warstwa – biała osłonka zabezpieczająca.

Maseczka posiada wycięcia na oczy, usta oraz nos.

  1. Usuń białą osłonkę zabezpieczającą.
  2. Połóż jedwabną stronę maseczki na twarzy, wyrównując nacięcia na oczy, usta oraz nos
  3. Usuń górną niebieską warstwę i dopasuj maseczkę tak, aby dokładnie przylegała do twarzy.
  4. Po 15-20 minutach usuń maseczkę, a następnie delikatnie masuj twarz, aby skóra wchłonęła resztę esencji.

Sugeruje się stosowanie maseczki 2-3 razy w tygodniu.

 

Maseczka TIENS TIME SHADOWS
Poczuj komfort SPA w zaciszu własnego domu.

 

3 powody, dla których powinnaś zacząć stosować maseczkę już teraz:

Stosowanie maseczek powinno stać się dla każdego rutyną w codziennej pielęgnacji cery.
W ciągu kilku odprężających minut twoja skóra przejdzie, dostrzegalną gołym okiem,przemianę, którą na pewno poczujesz i zobaczysz. 

Promienna cera

Maseczka poprawia ogólną kondycję cery sprawiając, że skóra staje się delikatna i pozbawiona zmarszczek. Nadaje jej promienny,świeży i młody wygląd. 

 

Wzmocnij działanie pozostałych kosmetyków

Stosowanie maseczek pomaga kosmetykom do pielęgnacji cery działać bardziej efektywnie. Jeśli chcesz,aby serum i kremy wchłaniały się szybciej oraz docierały do głębszych warstw skóry, to maseczka jest obowiązkowa. Jej regularne stosowanie da ci pewność, że pozostałe kosmetyki będą działały lepiej i przyniosą spektakularne efekty, na które czekasz. 

 

Relaks

Maseczki do twarzynie oferują tylko i wyłącznie poprawy w wyglądzie skóry. Mogą mieć również działanieterapeutyczne. Ich stosowanie powinno być traktowane jako luksus. Znajdź trochę czasu dla siebie - nałóż maseczkę i pozwól jej działać. Zyskasz fantastyczną cerę, a także odprężysz się umysłowo i duchowo. 

 

Znasz lepszy sposób na dopieszczenie swojej cery i odstresowanie się niż maseczka na twarz?
Zrób coś dobrego dla swojej cery! Nałóż maseczkę! 
więcej informacji

DODATKOWE INFORMACJE